Schneider BMXCPS3500

Schneider BMXCPS3500
Detalls:
Marca: Schneider
Model: BMXCPS3500
Situació d’inventari: les mercaderies estan disponibles en estoc .
Enviar la consulta
Descripció
Enviar la consulta

Schneider BMXCPS3500

 

Marca:Schneider
Model:BMXCPS3500

BMXCPS3500
Schneider BMXCPS3500

Situació d’inventari:Les mercaderies estan disponibles en estoc .

 

Escenaris de sol·licitud

 

A les instal·lacions d’energia solar, el BMXCPS3500 és essencial per habilitar els sistemes de control basats en PLC ., per exemple, alimenta el M580 PLC i els mòduls d’E/S remots en una emissora fotovoltaica de 50 MW (PV), permetent per a les dades en temps real que es recullen des de plaques solars, inversions i estacions de temps .} aquesta gestió d’energia eficient, talls energètics, talls energètics, talls energètics, talls energètics, talls energètics, talls energètics, talls energètics, talls energètics, talls energètic Temps d’aturada per 62 . 5% (de 40 a 15 minuts) i augmenta la generació d’energia total en un 3% . La sortida constant de 24V del mòdul és fonamental per mantenir les lectures de sensors precises i impulsar els actuadors en sistemes de seguiment solar.

 

El BMXCPS3500 ajuda a la maquinària precisa a les línies de fabricació proporcionant una potència consistent als mòduls d'E/O Permet una comunicació constant entre dispositius, mentre que les seves protecció de sobrecàrrega contra les espigues de tensió durant les operacions d’alta velocitat . la seva interoperabilitat amb els protocols Modbus i Ethernet/IP permet una interacció senzilla amb altres components d’automatització, per tant, augmentant l’eficiència de producció.


En els edificis intel·ligents, el BMXCPS3500 s'utilitza en sistemes HVAC per a sensors de temperatura de potència, actuadors i PLCS de modicon . La seva potència consistent permet un control precís de les unitats de condicionament d'aire Instal·lació senzilla als panells de control, fent -lo ideal per actualitzar edificis més antics amb solucions d'automatització de corrent .

 

Dimensions i especificacions

 

Dimensions del dispositiu 144 x 116 x 93 mm (w * h * d)
Pes Aproximadament 0,4 kg
Tensió d’alimentació d’alimentació 24 V AC
Consum d'energia Màxim aproximadament 1,2 W
Interval de temperatura de funcionament -20 a 70 graus
Interval de temperatura d'emmagatzematge -40 a 85 graus
Humitat d’emmagatzematge Del 5 al 95 % (sense condensació)

 

Característiques del producte

 

El Schneider BMXCPS3500 és un mòdul d’alimentació d’alimentació pesada dissenyat per mantenir els sistemes d’automatització industrials que funcionen sense problemes . com a component fonamental de la família PLC Modicon M340 de Schneider, proporciona una potència estable per controlar components, cosa que fa que sigui vital per a fàbriques, línies de fabricació i maquinària .}

 

El mòdul Schneider BMXCPS3500 admet un ampli rang de tensió d’entrada (85-264 v ac), fent -lo adequat per a diverses instal·lacions de potència industrial globalment . proporciona una sortida constant de 24V de 24V Elimina les parades inesperades que podrien aturar la sortida.

 

El BMXCPS35 0 0 sobresurt en termes de seguretat . que conté proteccions de sobrecurrent i curtcircuit integrades, que protegeixen tant el mòdul com els equips adjunts de danys . el seu disseny robust pot retenir les temperatures que van des de 0 a 60 graus, cosa que fa que sigui ideal per a entorns industrials freds o freds BMXCPS3500 és senzill per la seva mida petita, que estalvia espai als panells de control . També compleix els requisits de seguretat globals, amb certificacions CE, UL i CSA, garantint que funciona amb seguretat en diverses nacions .

 

Sobre nosaltres

 

Shenzhen Chentuo Technology Co ., Ltd . se centra en el camp dels productes electrònics . Es tracta principalment de productes com els components electrònics per a l'automatització i les pantalles tàctils la confiança de nombrosos clients .


L’empresa sempre s’adhereix a la creença que “ajudar les fàbriques dels clients a aconseguir l’automatització i crear els màxims beneficis” . Tots els productes venuts per l’empresa són de qualitat garantida . Esperem treballar amb la mà . basant-se en els seus propis avantatges, Shenzhen Chentuo està disposat a proporcionar-vos productes i serveis d’alta qualitat per afavorir conjuntament els productes i serveis conjuntament per afavorir conjuntament els serveis i els serveis de forma conjunta per afavorir conjuntament els serveis i els serveis per afavorir conjuntament els serveis i els serveis per afavorir conjuntament. Desenvolupament .

 

Cap

P: Quines és el Schneider BMXCPS3500 i quines són les seves funcions principals?

R: El Schneider BMXCPS3500 és una potent i compacta subministrament industrial AC/DC industrial dissenyat per a aplicacions exigents d’automatització i control . que proporciona una potència estable i fiable en entorns industrials, que suporta una àmplia gamma de tensió d’entrada i ofereix una alta eficiència i funcions de seguretat . La seva funció principal és garantir un subministrament de potència continu Dispositius .

P: Quines són les característiques clau i les especificacions tècniques del Schneider BMXCPS3500?

A: El Schneider BMXCPS3500 compta amb un ampli rang de tensió d’entrada (85-264 VAC, 127-370 VDC), una sortida de potència màxim És ideal per controlar els sistemes d'automatització industrial de gran resistència amb exigents requisits de potència .

P: Com millora els sistemes d’automatització industrial de Schneider BMXCPS3500?

El BMXCPS3500 ofereix una potència neta i consistent necessària per a components d'automació sensibles, minimitzant el temps d'aturada causat per fluctuacions de potència. La seva alta capacitat de potència admet múltiples PLC, sensors i actuadors simultàniament, fent-lo adequat per a la fabricació a gran escala, l'automatització de processos i sistemes de control que requereixen fonts de potència estables i fiables.

P: En quines aplicacions industrials es fa servir el Schneider BMXCPS3500?

R: El Schneider BMXCPS3500 s’utilitza àmpliament en aplicacions com ara l’automatització de fàbriques, les plantes de tractament d’aigües, els sistemes de climatització i la gran maquinària industrial . La seva capacitat de lliurar energia estable en condicions exigents la fa ideal per a entorns crítics que requereixen un funcionament continu i una seguretat operativa .

P: Quins avantatges té l’elecció del Schneider BMXCPS3500 sobre altres fonts d’alimentació?

R: En comparació amb altres fonts d’alimentació, el Schneider BMXCPS3500 ofereix una potència més alta, una eficiència superior i unes funcions de protecció robustes . El seu disseny modular i compacte permet una instal·lació fàcil en espais ajustats, mentre que el seu rendiment fiable en condicions extremes la converteix en una elecció preferida per als projectes d’automatització industrial que requereixen una estabilitat d’alta potència .}

 

Etiquetes populars: Proveïdors de Schneider BMXCPS3500, Xina Schneider BMXCPS3500

Enviar la consulta